Talerze z liści palmowych i inne biodegradowalne naczynia z liści palmowych

Talerze z liści palmowych – życie palm ma charakter cykliczny. Z opadającego listowia powstaje humus, którym odżywiają się młode rośliny. Palma betelowa zrzuca liście kilka razy w roku. Część z nich przed przekształceniem w humus jest zbierana, a następnie wykorzystywana do produkcji naczyń jednorazowych. Nie ma to wpływu na cykl biologiczny flory, ponieważ naczynia powstają wyłącznie z wyschniętych liści (zielone pleśniałyby ze względu na wysoką zawartość wilgoci).

Talerze liści palmowych, eleganckie i niepowtarzalne w swojej strukturze

Specyfikacja naszych talerzy z liści

100 % kompostowalne

Neutralne

smakowo

Bardziej wytrzymałe

od naczyń papierowych
ekologiczne naczynia liści palmowych

100 % biodegradowalne

Odporne

Na wysokie temperatury

Doskonałe do przekąsek

Dań ciepłych, zimnych, mokrych i oleistych. 

Liście palmowe cechują się niepowtarzalnymi mazerami, które sprawiają, że powstające z nich produkty są jedyne w swoim rodzaju. Na uwagę zasługuje też ich uniwersalność i żaroodporność. W kontakcie z żywością są w 100% bezpieczne. Nie wchłaniają wody ani tłuszczu bez dodatkowych warstw zabezpieczających.

Natura w najczystszej postaci! Produkcja talerzy z liści palmowych odbywa się na terenie Indii w sprawdzonych, uczciwych warunkach i spełnia wysokie standardy socjalne (wg normy SA 8000). Produkty spełniają normy EN 13432, a od 2015 roku wg Nordic Ecolabeling także 5047 009.

EKOLOGICZNE TALERZE Z LIŚCI PALMOWYCH

Talerze z liści jednorazowego użytku wykonane są z liści palmowych, które są suszone, oczyszczane i prasowane pod wpływem ciepła.

W wyniku tego procesu powstają ekologiczne naczynia o różnych, niepowtarzalnych kształtach. Nie ma dwóch identycznych wzorów na talerzach.

ekologiczne talerze z liści palmowych

EKOLOGICZNE MISKI Z LIŚCI PALMOWYCH

ekologiczne miski z trzciny cukrowej

Biodegradowalne miski z liści palmowych są produktem 100% naturalnym, bez dodatków chemicznych lub powłoki. Mają atrakcyjny naturalny wygląd o indywidualnym charakterze.

Są bezwonne, wodoodporne i żaroodporne. Nadają się do zamrażania i piekarnika, nadają się do kompostowania zgodnie z DIN EN 13432.

W naszej ofercie

NACZYNIA EKOLOGICZNE

Zapraszamy do współpracy! Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów.

+48 22 784 21 80
kontakt@packman.com.pl
Dla cateringu dietetycznego, dań na wynos.
Wytrzymałe i naturalne talerze i miseczki.
Wykonane z bielonej celulozy lub bio plastiku C-PLA.
Noże, widelce i łyżki z drewna lub włókna drewnianego.
Bambusowe, ryżowe albo ze słomy pszenicznej.
0

Twój koszyk

Your Cart Is Empty